بهمن
۱۳۹۵
۲۴

در نگاهی کلی، سئو سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به دو فاکتور عمده بهینه سازی صفحه های سایت و  بهینه سازی دامین قسمت می گردد.

بهمن
۱۳۹۵
۲۳

مغز ما برای این که تجربه شگفت انگیزی را از یک طراحی سایت درک نماید، احتیاج دارد تا با این طراحی آشنا باشد. به مدل های ذهنی مخاطبان طراحی سایت توجه کنید احتمالا این شیوه اندکی برای شما بیگانه باشد. چرا؟ به خاطر مدل های ذهنی.

به مدل های ذهنی مخاطبان طراحی سایت توجه کنید

بهمن
۱۳۹۵
۲۳

بیشترین کاربرد سئو در بخش لینک‌های هدفمند است و هرچند دیگه تنها هسته ‌ی اصلی محسوب نمیشه ولی هنوز برای افزایش رتبه عامل باارزش و بزرگی است. در وایت برد جمعه ‌ی این هفته به این موضوع که چرا ساختن لینک هدفمند هنوز در امورات امروزه مهم است و اینکه چگونه پروسه ای داشته باشیم که میزان موفقیت آن بطور استراتژیکی قابل پیگیری باشد خواهیم پرداخت.

بهمن
۱۳۹۵
۲۳

بهینه سازی موتور های جستجو (جستجوگرها) راهی برای ترویج یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدید کنندگان از موتورهای جستجو است. سئو سایت وابسته به جنبه های مختلف، از واژه هایی که شما با استفاده از وب سایت به لینک های  دیگر با کیفیت به سایت های خود در جستجوگرها می دهید دارد. ” اطمینان حاصل شود که وب سایت به سادگی و به راحتی برای موتور جستجو قابل درک است”.